FORUM RHODIAS

TRAVIAN


#1 2010-08-02 07:53:00

MiBartus

Gość

podanie: MiBartus, -69|33

WZÓR PODANIA!W temacie proszę wpisać: nick, koordynaty.

INFORMACJE
PODSTAWOWE

1.) Nick: MiBartus
2.) Nacja: rzymianie
3.) Koordynaty: -69|33
4.) Wiek: 31
5.) Eco: 295
6.) Wojsko: pracuję nad nim (byłem 2 tygodnie na urlopie i wszystko straciłem)
7.) Link do profilu: http://s4.travian.pl/spieler.php?uid=5789

INFORMACJE ZAAWANSOWANE

1.) Znajomi na tym serwerze (podaj nicki) : john_rambo (byłem z nim w poprzednim sojuszu)
2.) Czy byłeś atakowany przez kogoś z EA lub jakiegoś innego gracza?: przez graczy z EA nie, przez innych  - sporadycznie
3.) Podaj nicki swoich sitterów: brak

STATYSTYKI

1.) Pozycja w rankingu: 1420
2.) Pozycja w statystykach off:
3.) Pozycja w statystykach def:

SPRAWY MNIEJ ISTOTNE

1.) Poprzednie sojusze: było ich kilka - od samego początku serwera byłem w sojuszu który był na pierwszysm miejscu, potem się rozpadł.... (nokoment) potem trafiłem do tworu który powstał po rozpadzie i teżbył na pierwszysm miejscu..... a potem pojechałem na urlop i mnie wywalili w międzyczasie  i teraz siętułam samotnie....

a. Dlaczego chcesz zmienić sojusz: bo obecnie nie jestem w żadnym sojuszu
b. Dlaczego opuściłeś poprzedni sojusz: wywalili mnie  bo byłem na urlopie i trochęzaniedbałem konto, a kolega który miał sie nim zajmować ... teżje zaniedbał
c. Czemu chcesz do nas dołączyć: bo jest Was dużo w moim sąsiedzwtwie a przy odropbinie współpracy jestem w stanie szybko sięrozwinąć zaróno militarnie jak i ekonomicznie ( współpraca  - mam na myśli mopoc z deff'em )

2.) Czego od nas oczekujesz: liczę na to że jak do Was  się dostanęto skońcąsięna mnie ataki ... ta nieliczne ale utrudniające życie hehehe i będę mógł szybko odbudować wojsko i wrócić do regularnej gry - czyli grabierzy farm
3.) Co możesz nam zaoferować: pełne oddanie i zaangarzowanie w grę - pomoc militarną (jak tylko się odbuduję) mam ładnego cropa w którym mogęstworzyć sporąarmię deff - do dyspozycji Sojuszu

O GRACZU

1.) Ile czasu spędzasz online: obercnie  8h non stop w pracy, a po godzinach z doskoku - łącznie około 10-12h na dobę
2.) Doświadczenie: kilka edycji speeda, i dwie edycje normalengo  (S1 i S8) ale dawno temu
3.) Coś od siebie: sporo gram, w roobocie caly cas online chętnie posittuję w godzinach od 7:30 do 15:30

 

#2 2010-08-02 16:33:51

asdf

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 23
Punktów :   

Re: podanie: MiBartus, -69|33

no to może ja się wypowiem małą grafiką
http://img843.imageshack.us/img843/8240/farma.jpg

Jak widać daje surkę , jest farmą ,więc jestem na NIE

Offline

 

#3 2010-08-02 21:26:02

MIBARTUS

Gość

Re: podanie: MiBartus, -69|33

jeden atak to jeszcze nie farma............
jak pisałem wcześniej - byłem na urlopie i konto zaniedbałem - teraz jestem średnio 12-15 h online więc już nie będe oddawał surki - wolę ją wydać na cokolwiek niż ją oddać
tak więc jeśli jesteś na NIE to daj mi 2-3 dni i się przekonasz że nia tak prosto będzie mnie sfarmić... chyba  że teraz po złości Wszyscy zaczniecie mnie atakować - wówzas nie będę miał szans na obronę - ale liczę na "uczciwość" i na to że teraz mnie nie zjedziecie Wszyscy na raz
pozdrawiam

 

#4 2010-08-04 18:26:52

ackacper5

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-17
Posty: 15
Punktów :   
Nazwa sojuszu: R.a

Re: podanie: MiBartus, -69|33

wiec i nie

zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ckit.pun.pl www.shinigamilegends.pun.pl www.pokemon.pun.pl www.narutowarsmax.pun.pl www.rpgrebelde.pun.pl